Reserve accommodation
Select a check-in date
Adults: 2
Childrens: 0
Rooms: 1
Reserve

Order form

Your contact details
Your request

Check in: undefined

Check out: undefined

Adults: 2

Childrens: 0

Rooms: 1

Відпочинок в готелі "Карпатське щастя"

Residence

Book a comfortable accommodation

Fun

Discover for yourself "Carpathian happiness"

Наш заклад пропонує дивовижне різноманіття розваг, які зроблять кожен день Вашої відпустки цікавим і незабутнім, а завдяки високому рівню сервісу та дивовижним гірським краєвидам сюди неодмінно захочеться повернутися знову.

Reviews

Our satisfied customers write about us

 • Женя Корнута
  Чудовий готель! Дуже привітні господарі! За 2 дні проживання відчувався як удома! Розташований у тихому місці! Можна гарно виспатися! Подихати свіжим повітрям! Є можливість покататися верхи на конику) Одним словом все сподобалося! Величезна вдячність власникам! Саме в такі місця і до таких привітних людей хочеться повертатися знову і знову! Всім Рекомендую
 • FM Amosov
  Добрий сервіс, привітні люди. Переживають за свою справу і багато працюють. Місце має рейтинг 9 на букінгу і виправдовує свій рейтинг. Поруч просто за 20 метрів - Чорний Черемош. До центру 15 хвилин пішки. Видно, збираються розширюватися, будуються. Раджу.
 • Oksana Ya
  Дуже гостинні господарі, чистий будинок, все необхідне для затишного відпочинку, демократична ціна. Приємний відпочинок. Дякую, пані Марія 😊
 • Вікторія Річі
  Дякуємо за гарний відпочинок!!! Все дуже сподобалося)))) Господарі дуже привітні та гостинні! Процвітання та великої вдачі Вам!
 • Stepan Lviv
  Гарна садиба для великої компанії. Кухня, сауна, мангал. Гарні господарі. Все класно за малі гроші.